SMS k narodeninám


SMS k narodeninám sú určite potrebné pre každého z nás, aby sme si vedeli pripomenúť niekoho narodenie, alebo konkrétny vek. Narodeniny boli v rôznych kultúrach a rôznych obdobiach rôzne slávené, ale vieme, že sa aj inak počítali. Vznik tejto témy je podmienený tým, že ľudia by si mali spomenúť, teda aspoň človeku zapriať niečo zo srdca, preto vzniakjú SMS k narodeninám, ale dajú sa využiť aj formou správy na internete a podobne. Pridávame kopec nápadov k SMS k narodeninám, stačí si len vybrať, čo vás najviac zaujalo a popriať čo skutočne máme na srdci.


 

Pošepkal mi malý škriatok, že máš dneska pekný sviatok, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrý tebe len. Prajem ti teda zdravia, šťastia hromadu, a vždycky dobrú náladu.

môj obrázok

Nech je tvoj život ako násobika,ktorá násobí radosť,delí starosť,umocňuje lásku,odmocňuje nenávisť a všetko dobré do hoňromady spočíta.Všetko najlepsie…

môj obrázok

Táto sms musí pejdť dlhou cestou,cez veľa čísel,aby ťa našla a povedala ti,že je na svete niekto,čo práve myslí na teba a praje ti to,čo človek najviac potrebuje…

môj obrázok

Krásnou kyticou je vhodné dnes priať, aspoň maličkú radosť k sviatku dať. Všetko najlepšie , zdravie šťastie a rodinnú pohodu z celého srdca praje…

môj obrázok

Maj vzdy zdravia cele hory, stastia ako kvapiek v mori, lasky nech ti tolko patri ako snehu maju tatry. Vsetko naj k narodeninam praje…

môj obrázok

Milá Majka lyzicku hrdosti, hrncek radosti, kotlik uspechu, jazierko penazi, more stastia, ocean zdravia a cely vesmir lasky ti k narodeninam praje…

môj obrázok

Viem ze kvety dnes patria tebe preto ich v duchu kladiem na tvoj stol nech kazdy lupienok blahozela ti aby tvoj zivot stasty bol…

môj obrázok

Najkrajšie moje prianie k Tebe ako meteorit letí,nech poskladá Ti z lásky,zdravia,šťastia tie najkrajšie vety. Všetko najlepšie k narodeninám.

môj obrázok

Popriať šťastie, slnko v duši, to sa k sviatku ozaj sluší. Nech je aj telo zdravé, preto si treba pripiť na oslave. Všetko najlepšie.

môj obrázok

Aký darček na narodeninky? Čokoládku či kvetinky. Radšej SMS-ka krátka bez obalu, bez pozlátka. Prifarbená maličkou sladkou pusou na líčko!

môj obrázok

Do roka je veľa dní, do týždňa len sedem, ale takých ako dnes, taký je len jeden. Všetko najlepšie k narodeninám.

môj obrázok

Ty máš dnes narodeniny, ale ja dostávam ten najlepší darček… Tvoje priateľstvo. Všetko najlepšie!

môj obrázok

Čo k sviatku ti priať? Hádam zdravie, štastie, lásku od svojich najbližších, veď to je to najkrajšie, čo ti život môže dať.

môj obrázok

Na lúke i v lese, novina sa nesie, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrí Tebe len.

môj obrázok

Kyticu ruží v tentokrásny deň, darujem tebe zo srdca len. A už iba jedno prianie mám, všetko najlepšie k narodeninám.

môj obrázok

Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

môj obrázok

Dnes krásny sviatok máš, už 18 rokov v živote spoznávaš. Život ti dal, čo posiaľ dať ti mal, niekto ťa potešil, niekto oklamal.

môj obrázok

Veľa zdravia, milý dedko, prajeme Ti ozaj všetko, po čom Tvoje srdce túži, dobrého si veľa uži!

môj obrázok

Dospelá žena sa z teba stala, zatiaľ 18 bozkov si nedostala. Čakajú ťa, dnes ich dostaneš keď v mojom náručí pristaneš.

môj obrázok

Ja Ti prajem na Tvoj sviatok, aby Ťa čert nevzal v piatok. Aby Ťa vzal v sobotu, za tú Tvoju dobrotu.

môj obrázok

K narodeninám som Ti chcela kúpiť niečo vhodného a praktického … Ale ako mám zabaliť krčmu?

môj obrázok

K Tvojim narodeninám ti prajem všetko zle . . . . . . . . . aby Ta obchádzalo a aby sa ti nikdy nepostavil . . . . . . . . . zlý človek do cesty.

môj obrázok

Vyvaruj sa ranám, čo sa dlho hoja, miluj ľudí, čo Ti za to stoja. Dosiahni v živote všetko, čo chceš a ži tak nech nič neľutuješ. Všetko najlepšie k narodeninám.

môj obrázok

Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám, preto Ti túto sms posielam. Veľa šťastia, žiadne vrásky, ďalšie roky plné lásky a s úsmevom na tvári, nech sa Ti všetko vydarí.

môj obrázok

Recept k narodeninám: 1 hrsť lásky, 2 lyžice priateľstva, pozitívne myslenie, 10 kvapiek humoru a 250g šťastia – dobre premiešať a podávať ihneď.

môj obrázok

Sedemdesiat rôčkov krášli život váš tak bohatý. Svoj cieľ v ňom ste isto našli, zlé sa v dobré obráti.

môj obrázok

Dobré vínko, pekné dary, nech sa ti vždy dobre darí. Dnes máš práve o rok viac, nesnaž sa ho naspäť vziať. Príliš dlhé prípitky zabaľme do servítky. Načo nudné slová, o rok sme tu znova.

môj obrázok

V deň Tvojich vzácnych narodenín prišli sme k Tebe s pozdravením. Dvíhame oči nad oblohu, vznášame vrúcne prosby k Bohu, aby po ďalšie dlhé roky s istotou viedol Tvoje kroky, nech ťa vždy jeho milosť chráni, nech splní každé z Tvojich prianí.

môj obrázok

Nech cesta tvojho života je stlaná ružami, nech tvoje mladé srdce zlý osud nezmení, nech splnia sa ti vždy tvoje želania, nech tvoje oči nikdy sa slzami neskalia.

môj obrázok

Nielen veľa slniečka v srdiečku k narodeninám (meninám) ti prajem, ale tak isto veľa šťastia, zdravia, lásky, aby si nemala na čele smutné vrásky. Na svete nech prežívaš samé radosti a nemáš nikdy žiadne starosti.

môj obrázok

Dobré sú ruže, tŕne sú zle. Záhradou života každý z nás ide. Varuj sa rán, čo sa dlho hoja, miluj ľudí, čo za to stoja.

Buď šťastná/y, rob to čo chceš. Ži tak, nech nikdy neľutuješ.

môj obrázok

Ja Ti prajem na tvoj sviatok, aby ťa čert nevzal v piatok. Aby ťa vzal v sobotu, za tú tvoju dobrotu. Všetko najlepšie k narodeninám želá…

môj obrázok

Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám, preto Ti túto sms posielam. Veľa šťastia, žiadne vrásky, ďalšie roky plné lásky a s úsmevom na tvári, nech sa Ti všetko vydarí.

môj obrázok

Chcela by som Ti popriať k narodeninám všetko najlepšie, veľa zdravia, štastia, lásky a… neožer sa ako minule!!! Tvoja záchodová misa.

môj obrázok

Tak ti prajem na tvoj sviatok, veľa dobrých kamarátok, ešte lepších milovníkov, plný stolík štamperlíkov. Uži si to jak sa patrí, smej sa za dve, chľastaj za tri! Prajem Ti veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa šťastia, lebo je krásne, veľa lásky, lebo je jej málo a všetko naj… aby žiť za to stálo. Prajem Ti všetko, čo Ti môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech Ťa má niekto moc moc rád.. Rozum čo v núdzi poradí, ruku čo v žiali pohladí, priateľa čo Ťa nikdy nezradí.. Veľa ďalších rokov, veľa šťastných krokov, veľa dobrých vecí, želáme Ti všetci. Je mi veľkým potešením, želať Ti v deň narodenín, veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá, veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti, úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku.

môj obrázok

Dnes krásny sviatok máš,už 19 rokov v živote spoznávaš. Život ti dal, čo posiaľ dať ti mal,niekto ťa potešil, niekto oklamal.

No pred tebou je života plná púť,na ktorej ti prajem – šťastná buď! … Všetko najlepšie Maji

môj obrázok

Keďže máš tie narodeniny, tak som ti chcela dať niečo originálne,ale neviem ako zabaliť krčmu..

môj obrázok

Nie som žiadny básnik, čo píše básne, nie som maliar, ktory maľuje krásne. Som len človek, ktorý Ťa má rád a chce Ti k Tvojmu dnešnému sviatku zdravie, lásku, šťastie zaželať……

môj obrázok

Nie som žiadny básnik, čo píše básne, nie som maliar, ktory maľuje krásne. Som len človek, ktorý Ťa má rád a chce Ti k Tvojmu dnešnému sviatku zdravie, lásku, šťastie zaželať……a ešte ti povedať- že ťa navždy budem milovať!!!Všetko NAJLEPŠIE zo srdiečka Ti praje Tvoja Veronika

môj obrázok

Prišiel mi povedať anjelik z neba, že k tvojím narodeninám blahoželať treba, a ja ti prajem stoj čo stoj aby bol krásny život tvoj. Všetko najlepšie

môj obrázok

Želať ti radosť ? To by bolo málo. Želať ti krásu ? Veď tej nemáš málo. Želať ti šťastie ? Nájdeš ho ako rastie. Ja ti prajem to, čo iným chýba, nech ti život dá čo v sebe skrýva. Všetko najlepšie!!!

môj obrázok

Keď priatelia a známi budú ti k narodeninám blahopriať a ja medzi nimi nebudem, dovoľ mi len slovom zaželať veľa zdravia,šťastia,lásky veď láska je ten najkrajší dar čo ti môžem dať….krásne narodeniny !

môj obrázok

Tak ako lodka plava po mori nech tvoje roky plynu v pokoji, nech nepoznas co je lasky klam, to ti prajem k tvojim krasnym narodeninam.

môj obrázok

Nie som žiadny básnik, čo píše básne, nie som maliar, ktory maľuje krásne. Som len človek, ktorý Ťa má rád a chce Ti k Tvojmu dnešnému sviatku zdravie, lásku, šťastie zaželať……a ešte ti povedať- že ťa navždy budem milovať !!! Všetko NAJLEPŠIE zo srdiečka Ti praje Tvoja Polovička

môj obrázok

Nech je vidiet usmev na tvojej tvári, tak nech z teba radosť žiari. Nech počuť tvoje srdce biť, aby mohlo stále iba v láske žiť. Nech rastie šťastie v tvojich očiach, nech v tebe hviezda života stále žiari, aby nevyhasla tak maj stále krásny úsmev na tvári. Všetko najlepšie k narodeninkam.

môj obrázok

Štvorlístok pre šťastie, štyri priania skrýva, zdravie, šťastie, láska, radosť, nech Ti v srdci býva.

môj obrázok

Štebotali myšky v tráve, že ti sviatok sláviš práve.

Preto v tento vzácny deň. Ti prajem všetko najlepšie len.

môj obrázok

Veľa darov ti možno dať,ale šťastie,zdravie a lásku ti môžme iba priať.

môj obrázok

Chcela som ti k narodeninám zabaliť nejaký originálny darček. Len si neviem spomenúť, ako ti zabaliť krčmu.

môj obrázok

Ku tvojim narodeninám dvíham kalich šťastia, aby naša láska nikdy nevyhasla!

môj obrázok

K narodeninam Ti prajem všetko, čo radosť vzbudí, prajem Ti lásku, pretože spaja ľudí, prajem Ti priateľov, čo dokážu pre Teba žiť, prajem Ti milovať a milovaný byť.

môj obrázok

Čaša naplnená dobrým vínom, balík dobrej nálady, šťastia, zdravia vrchovato, veľkú dávku pohody. Lásky, vášne podľa chuti, sviežosť ducha, radosť z dní, smiechom vtipom nešetriť a obklopiť sa s priateľmi. Kto tento recept užíva, dlhých rokov sa v šťastí dožíva.

môj obrázok

Keby ti každý dal tridsať bozkov, asi to nezvládneš a padneš na stôl. Dáme ti po jednom, no budú sladké. Budú aj horúce, ale nie krátke. Veď tridsať rokov máš práve teraz, na tento veľký deň si myslel neraz. Tridsať sviečok ti do očí svieti, vo váze kúpu sa oslavné kvety.

môj obrázok

Do roka je veľa dní, do týždňa len sedem, ale takých ako dnes, taký je len jeden. Všetko najlepšie k narodeninám

môj obrázok

K tvojim dnešným narodkám ti prajem, aby ťa smola na míle obchádzala, šťastie sa na teba v hektolitroch lialo a aby si bola tonami lásky zasypávaná.

môj obrázok

Nech ruže na cestu sypú sa Ti, nech každá túžba splní sa Ti. Nech v srdci Tvojom nenastane klam, to zo srdca Ti prajem k narodeninám.

môj obrázok

Nech slza smútku tvoje oči nikdy nezakalí. Nech úsmev na tvojej tvári stále žiari. Nech tvoje srdce nepocíti žiaden klam, to ti prajem k dnešným narodeninám.

môj obrázok

Dnes pekný sviatok máš, už 15 rokov života poznáš. Život Ti dal, čo Ti dať mal, niekto ťa potešil, niekto oklamal. No pred Tebou je ešte dlhá životná púť, na ktorej Ti prajem šťastná buď, nech Tvoj život plynie v pokoji a láske, aby si si mohla povedať, že žiť je krásne.

môj obrázok

Nepoznám Tvoje tajné túžby, tak neviem , čo k narodeninám Ti priať. Ak je Tvojou túžbou zdravie, tak Ti ho prajem, ak šťastie tiež, ak úspech tak isto. A však ak je medzi Tvojimi túžbami niekto, kto by Ťa vedel mať hrozne rád, to Ti nemusím priať, to Ti môžem hneť DAŤ

môj obrázok

Dnes som čítal noviny, že máš narodeniny. Tak sprav nejakú fotku, k tomu nalej vodku. Maj sex, chlapov a peniaze a kvety vo váze. Všetko naj naj najlepšie praje…

môj obrázok

Čo ti mám v deň tvojich narodenín priať? No hádam to, aby ťa mal každý rád!

môj obrázok

Ži ako chceš, pevné zdravie maj, narodeniny osláv tak, ako sa slávia. Popíjaj víno, pesníčku si zaspievaj, s veselou náladou na svet sa pozeraj.

môj obrázok

Veľmi veľa krásnych dníčkov a ešte viac splnených sníčkov prajem k tvojim narodeninkám.

môj obrázok

Radosť v srdiečku, pokoj na duši, úsmev na tvári a lásky po uši ti prajem k Tvojim narodeninkám!

môj obrázok

Buď mojím srdcom, mojím nebom, veľmi Ťa ľúbim a chcem byť s Tebou! Strašne túžim byť po Tvojom boku, večne milovať Ťa na každom kroku, lásku Ti dať a nikdy sa v Tebe nesklamať.

môj obrázok

Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starostí žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky a k narodeninám Ti posielam Veľkú pusu.

môj obrázok

Dnes pekný sviatok máš, už .. rokov života poznáš. Život ti dal, čo ti dať mal, niekto ťa potešil, niekto oklamal. No pred tebou je ešte dlhá životná päť, na ktorej ti prajem šťastná buď, nech tvoj život plynie v pokoji a láske, aby si si mohla povedať, že žiť je krásne.

môj obrázok

Milý/á …, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti k narodeninám praje …

môj obrázok

Nejeden v deň narodenín do rúk tvojich vloží dary, položí ti kvety na stôl so želaním, aby rástol rokov rad ti ako stuha a žiarila šťastia dúha. Aj ja s veľkým potešením, želám ti v deň narodenín, aby v šťastí, dobrom zdraví, bez starosti, bez obavy, ďalšie roky prežil(a) si, plné radosti a krásy.

môj obrázok

Dnešný deň je v roku jediný, keď sláviš svoje narodeniny. Tak ti prajem všetko naj, vždy sa pekne usmievaj, ešte šťastia, zdravíčka a pusinka na líčka.

môj obrázok

Zdá sa, že máš narodeniny, tak nestváraj koniny, do baru si niekam zájdi, cestu domov v noci nájdi.

môj obrázok

Život je zložitý, samé prekvapenie. Ako ho žiť, žiadny návod nie je. Šťastie, zdravie, pohodu a šarm – to je prianie k dnešným narodeninám!

môj obrázok

Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem tebe zo srdca len. A ešte jedno prianie pre teba mám, všetko najlepšie k narodeninám.

môj obrázok

Nech láska a šťastie sprevádza ťa svetom, nech tvoj úsmev podobá sa kvetom, nech splní sa ti najtajnejší sen, to ti k narodeninám popriať chcem.

môj obrázok

Ticho prišiel ako sen, Tvoj narodeninový deň. Osláv si ho, jedz a pi, potom dlho šťastne ži!

môj obrázok

Nech cesta, po ktorej kráčaš, je vždy ružami vystlaná, nech čiara tvojho života na dlani – nech v dial tiahne sa, aby tvoje srdce silno len bilo, nech ti na tomto svete je len krásne vždy a milo, aby sa ti ešte mnoho rokov tu dobre medzi nami žilo. Toto všetko všetičko Ti k narodeninám prajeme a ešte k tomu aj veľký bozk na líčko ti všetci posielame.

môj obrázok

Všetko najlepšie a najkrajšie k Tvojim dnešným narodeninám, veľa zdravia, lásky, šťastia, úprimných priateľov, radosti a všetkého toho, čo ty sám(a) si praješ, Ti z hĺbky srdca praje…

môj obrázok

K Tvojim narodeninám krásnym, prajem Ti veľa zdravíčka, nech život Tvoj je naplnený šťastím a nech máš ružovučké líčka.

môj obrázok

Keď ráno skončil sen a nastal tvojich narodenín deň, ked priatelia ti ruku stískajú a šťastnú budúcnosť želajú, aj ja sa k nim pripájam a pusu na líčko posielam.

môj obrázok

Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem tebe zo srdca len. A už iba jedno prianie mám, všetko najlepšie k narodeninám!

môj obrázok

Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

môj obrázok

Najkrajšie je narodenie človiečika ako si Ty. Dúfam, že svoje narodenie osláviš tak, ako sa patrí. Nič nie je hroznejšie ako starnutie. Tak ešte raz všetko naj!

môj obrázok

Veľa ďalších rokov, veľa šťastných krokov, veľa dobrých vecí, želáme Ti všetci.

môj obrázok

Posielam Ti, zlatko, kvetinky, pretože práve dnes máš narodeninky. Všetko najlepšie!

môj obrázok

K narodeninám sa všeličo želá, dobré, pekné, ba i veľa. No ja Ti chcem zo srdca priať, aby si sa mohol vždy v živote smiať. Zdravie, šťastie, lásku a usmiatu tvár, to je ten najkrajší dar.

môj obrázok

Čo Ti priať a koľko? Buď šťastný, len toľko!

môj obrázok

Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku, šťastie len. Pomoc rukou po ruke dať, prijať ich s láskou a s láskou aj dať. Rád nech ťa má každý, nie iba dnes, ale navždy.

môj obrázok

K dnešným narodeninám Ti hlavne želám, aby budúci rok Tvojho krásneho života bol ešte zaujímavejší ako tento. Všetko krásne.

môj obrázok

Narodeninovo najnarodeninovanejšie k narodeninovým narodeninám ti narodeninuje…

môj obrázok

Dobré vínko, pekné dary, nech sa ti vždy dobre darí. Dnes máš práve o rok viac, nesnaž sa ho naspäť vziať. Príliš dlhé prípitky zabalme do servítky. Načo nudné slová, o rok sme tu znova!

môj obrázok

Šťastná buď dnes krásny sviatok máš, už 18 rokov v živote spoznávaš. Život ti dal, čo posial dať ti mal, niekto ťa potešil, niekto oklamal. No pred tebou je života plná púť, na ktorej ti prajem šťastná buď!

môj obrázok

Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem Ti zo srdca len. A už iba jedno prianie v srdci mám, všetko najlepšie k narodeninám.

môj obrázok

Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám, preto Ti túto SMS posielam. Veľa šťastia, žiadne vrásky, ďalšie roky plné lásky a s úsmevom na tvári, nech sa Ti všetko vydarí.

môj obrázok

Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

môj obrázok

Človek nevidí ľudom do srdca, no možno cíti čo je v ňom. Preto Ti prajem, aby sa ti to, čo niekde na dne srdca skrývaš, čo najskôr splnilo. Všetko naj!

môj obrázok

K narodeninám Ti prajem takú babu, ktorá by Ťa počúvala, pritom dobré kozy mala, vášnivo sa bozkávala, a strašne Ťa milovala.

môj obrázok

Veľa zdravia, šťastia, lásky, žiadne starosti, žiadne vrásky. Radosť z vnúčat, z rodiny, prajem krásne narodeniny.

môj obrázok

Prajem Ti všetko, čo Ti môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech Ťa má niekto moc, moc rád. Rozum, čo v núdzi poradí, ruku, čo v žiali pohladí i priateľa, čo Ťa nikdy nezradí.

môj obrázok

Nech ruže na ceste sypú sa, nech každé tvoje želanie splní sa. Všetko najlepšie.

môj obrázok

K tvojim narodeninám krásnym, prajem ti veľa zdravíčka, nech život tvoj je naplnený šťastím a máš ružovučké líčka.

môj obrázok

Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starosti žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky.

môj obrázok

Nech cesta tvojho života je stlaná ružami, nech tvoje mladé srdce zlý osud nezmení, nech splnia sa ti vždy tvoje želania, nech tvoje oči nikdy sa slzami neskalia.

môj obrázok

V dnešný narodeninový deň smiech za slzy rýchlo zmeň. Rozdaj ho všetkým naokolo a ver, že bude, ako nikdy nebolo. A že Ťa všetci stále radi máme, tento veršík zo srdca Ti posielame.

môj obrázok

Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku šťastie len. Pomoc rukou po ruke dať, prijať ich s láskou a s láskou aj dať. Rád nech ťa má každý, nie iba dnes ale navždy.

môj obrázok

Ja ti prajem k Tvojmu sviatku, každé ráno pusu sladkú, aby sexu nemal si málo, aby ťa stále pri srdiečku hrialo.

môj obrázok

Do roka je veľa dní, do týždňa len sedem, ale takých ako dnes, taký je len jeden. Všetko najlepšie k narodeninám.

môj obrázok