Baba v bare, len na sex


Chceš ísť do baru, len preto, aby si našiel ženu, s ktorou chceš stráviť len jedinú noc? Nie je to nič ťažké, táto metóda sa dá nazvať 15-minútovka.

Keď už máš vybratý ,,objekt“, nemáš nad čím rozmýšľať a rovno páľ k nej, kým ti ju nevyfúkne niekto iný bez štýlu, bez všetkého, len s odvahou. Dôležitý je očný kontakt a úsmev. Na začiatok stačí jemný tanec pri nej, ktorý sa stupňuje a vzdialenosť medzi vami klesá (žena nečaká od teba tanec ako Hriešnom tanci, no aspoň základné veci by si mal ovládať).

Ak je sama, máš prakticky vyhraté, keďže nemáš s kým súperiť. Nemusíš sa ničoho báť, stačí byť rozhodný, sebavedomý, neboj sa to aj preháňať. Bez problémov jej teraz môžeš dať bozk, chytiť ju za zadok, pošepkať do ucha, ako je krásna. Niektoré baby rady odskúšajú tvoju rozhodnosť a začne si ťa doberať. To nie je zlé, aspoň si ju zaujal, teraz jej už len dokáž, že sa nezmeníš ani pod tlakom a rýchlou odpoveďou jej dokážeš, že si ju zaslúžiš. Bez váhania jej znova povedz, že je sexy a pozvi ju na niečo, aby ste sa mohli porozprávať sami dvaja. Teraz nasleduje testovacie obdobie, kde zistí, či si nejaký šašo, alebo si fakt to, načo si sa hral doteraz. Nemusíš jej odpovedať na každú otázku, ale jej dokáž, že sa s tebou cíti bezpečne a nie si mentálne zaostalý.

Buď milý, všímavý a stále rozhodný. Vlož kúsok pesimizmu do vášho rozhovoru a už je stratená lebo kto prišiel do baru oplakávať pohreb svojho psa? Ak sa nedočkáš odmietnutia na začiatku, tak to bez problémov dotiahneš dokonca. Veľmi dôležitá je konverzácia a schopnosť komunikovať, rozoberieme si to v ďalšom článku.  Nepýtaš sa jej, či nechce ísť  k tebe, ale jej to navrhneš ako nápad… ,,Poďme ku mne“. Môže padnúť otázka, či ju chceš len na sex. Opäť neváhaj a povedz „hádam nejdeme ku mne kvôli sexu“.