Balenie v skratke


V bare, na disce, vonku, na internete? To je úplne jedno, metóda je stále rovnaká. Často sa hovorí, že buď sám sebou, no toto „príslovie“ sa pravdepodobne neosvedčí. Na začiatku by som popísal nejaké záchytné body, ktorých by si sa mal držať ak si chceš získať pozornosť:

  • Buď iný (skús zaujať niečím iným, aj keď možno trošku zvláštnym, isto upozorníš na seba viac ľudí)
  • Buď pozorný (dievčatá / ženy milujú tvoju všímavosť voči nim, či už náušnice, oči, vlasy)
  • SEBAVEDOMÝ (jednoznačne musíš vedieť, čo chceš a ísť si za tým. Sám musíš vedieť, na čo máš – nič nie je také, čo by si nezvládol, len často si ľudia sami neveria)
  • Zodpovedný (ukáž babe, že sa na teba môže spoľahnúť, že sa ti môže zdôveriť s istotou to nikomu nepovieš a dáš jej jednoznačnú odpoveď)
  • Milý (nehraj sa na tvrďasa, buď milý, citlivý)
  • Odvážny (neboj sa povedať, čo chceš, čo nechceš, spraviť niečo výnimočné)
  • Vtipný (jednoznačne celý rozhovor presuň na vtipnú debatu, nech sa ona cíti dobre)

 

Očný kontakt je dosť silná zbraň, ktorú ženy vnímajú viac ako ty, neurob chybu, ak sa očný kontakt spojí, tak neuhýbaj, pridaj k tomu ešte úsmev, nech vie, že ti padla do oka. Nemáš na čo čakať, choď za ňou a si pripravený, na jednoduchý rozhovor, zaujmi ju, ukáž jej, že v tebe je niečo iné a niečo silné. Vyvaruj sa trápnych barových rečí, rozoberať školu, prácu, vierovyznanie alebo nebodaj politiku. Celý rozhovor presúvaj na ňu, nech vidíš, že ona sa teba snaží zaujať a máš ju v kapse. Aby ona rozprávala viac ako ty, a rozprávajte sa o nej, nech sa ona môže zdôveriť. Ak je to dievča, ktoré si stretol von, tak ju zavolaj na kávu, vymeniť tel. čísla. Povedz jej, že sa ti páči, no nebuď vážny, hovor to s kľudom a počkaj si na tú správnu príležitosť. Keď sa skončí vaša cesta alebo niekto z vás odchádza z baru, disky, vypýtaj si číslo, meno na FB alebo nejaký kontakt, pokiaľ ju nechceš dostať do postele hneď v ten deň.