Ako zaujať babu


Dnes by som sa zameral asi na to najpodstatnejšie, ako zaujať babu / ženu. Pravdepodobne nemáš oblek za tisícky eur, veľkú vilu alebo drahé auto. Páči sa ti niekto a chceš aby si aj ona teba všimla? Nie je to ťažké, len treba tomu veriť, vedieť, čo a kedy povedať, či ako sa správať.

Je úplne jedno, či ju chceš len na noc alebo na dlhoročný vzťah alebo či máš predstavu stráviť s ňou celý svoj život. Kroky sú stále také isté. Aj keď nemáš nič z nehnuteľností, ale len tenkú peňaženku, nie je nemožné, aby si ju nemal.

Ukáž jej, že máš v sebe niečo viac, ako iní. Zaujmi ju svojím sebavedomím, odvahou, rozhodnosťou alebo charizmou. Charizma je veľmi silná vec, ktorá je magnet na ľudí, na všetkých ľudí. Len pozor na nútenú charizmu, ako mal A. Hitler. Zaujať babu je dosť jednoduché, no ako si to ďalej udržať? Nemeň sa, buď stále originálny, netuctový. Rande s babou nemusí byť ako vždy – večera, kino, pozeranie hviezd. Zisti, čo robí rada a prekvap ju s tým, ukáž jej, že ona je stredobod tvojej pozornosti.

 

Tak si dajme príklad:

Stretávaš častejšie nejakú slečnu, ale stále nevieš, ako sa jej prihovoriť, teda ako ju zaujať. Nemá význam rozmýšľať nad nejakými špeciálnymi metódami. Choď za ňou s úsmevom predstav sa, a povedz, že si chceš spríjemniť prechádzku niekým, povedz jej narovinu, že je sexy. Úprimnosť je tiež veľmi silná stránka, ktorá neostane neodmenená. Predveď tvoju charizmu, sebavedomie, ona nič viac nechce. Ukáž, že si zábavný, a že sa s tebou cíti dobre. Už sám uvidíš, ako spraviť ďalší krok vzhľadom na jej správanie.