Konverzácia so ženou, babou


O čom sa s ňou rozprávať? Čo jej povedať, čo naopak nehovoriť? Ako sa prihovoriť?

Začneme príhovorom, to čo zaberá vždy a pôsobí veľmi príjemne je, keď milo prídeš za ňou, s úsmevom na tvári a očným kontaktom s príjemným ,,Ahoj“. Chceš postaviť vzťah na pevných základoch, nech to nie je na rýchlo, tak máš času dosť. Len ide o prvé slová, teda ako ju zaujať, čo sme si písali v článku ,,Ako zaujať babu“.

Konverzáciu celý čas vedieš ty, pokiaľ ty si ten, ktorý sa prihovorí a chce bojovať. Ak sa jej chceš spýtať na otrepanú otázku ,,Ako sa máš?“, tak si rovno zapíš mínusový bod. Spýtaj sa jej, kam ide, skade ide. Na každú jej odpoveď sa dá vymyslieť konverzácia. Drž sa jednej témy, neskáč z témy na tému, nech sa aj ona sama cíti príjemne, ona je tá zaujímavá, ale ty vedieš rozhovor, všetko máš ty v rukách. Tak po otázke: ,,Skade ideš?“ odpovie: „Bola som na plavárni sa zregenerovať“. Otvárajú sa ti nové možnosti, o čom sa rozprávať s ňou. Teda – plaváreň, zregenerovať. Teraz máš na výber, venuješ sa nejakému športu? Ty sa mi hodíš na volejbalistku. Ďalej, bolo tam dosť ľudí? Ja som tam bol včera a takmer som tam bol len ja a plavčík, veď kto by liezol do tej studenej vody. Na každú odpoveď sa dá vymyslieť niečo nové, len ju neutop v otázkach lebo to bude ako rozrpávanie sa so strojom, odradíš ju.

 

Čo jej povedať?

Určite nejaký kompliment neurazí žiadne dievča, ukáž jej hneď v prvých minútach, že tvoje oči majú len jeden objekt pred sebou. Taktiež ako som spomínal – úprimnosť. Žiadna poučka na to nie je, zdokonaľuješ sa len v praxi!!!

 

Čo jej nehovoriť?

Ak nechceš zbaliť kláštornú mníšku, tak určite sa nepýtaj a ani nehovor o kostole, viere, politike, škole, konšpiračné teórie. Taktiež sa vyhýbaj svojim problémom, tie ju vôbec nezaujímajú, ak študuje, taktiež školu vynechať úplne. Nevyťahuj sa, nehovor, čo všetko máš. Radšej jej dokáž niečo, ako by si sa mal vyťahovať niečím nereálnym.

 

Nedá sa to naučiť, len možno trošku upraviť smer, ale je to všetko len o praxi, takže prax, prax a prax.