Najkrajšie Vianočné priania

1) Si dar, ktorý som si od Ježiška priala každý deň: niet preto lepšieho, ako stráviť Vianoce s tebou. Šťastné a veselé!

2) Mať ťa po svojom boku tieto Vianoce znamená mať niečo EXTRA: extra jedlo, extra lásku, extra míňanie : ) Milujem ťa a prajem krásne Vianoce!

3) Nech máš v tieto Vianoce toľko lásky a šťastia, koľko si priniesol ty mne. Krásne, spoločne strávené Vianoce!

4) Jediným dôkazom toho, že starneme, je, ako sa nám Santa zdá každý rok čoraz mladší : ) Šťastné a veselé a šťastný aj ďalší rok!

5) Ak by sme sa každý deň správali tak ako na Vianoce, zaplnili by sme planétu pokojom a mierom, radosťou a láskou. Poďme sa o to spolu pokúsiť: šťastné a veselé a krásny Nový rok!

6) Vianoce sú o troch veciach: spievaj tak hlasno o láske, aby ťa každý počul, obdaruj, koho miluješ, aby vedel, zapáľ sviečku za tých, ktorí ti chýbajú a objal by si ich, keby môžeš. Krásne Vianoce prajeme!

7) Je len jedna vec lepšia než Vianoce: Vianoce strávené s tebou! Krásne sviatky nám prajem : )

8) Keďže všetky darčeky som kupovala ja, požiadala som Ježiška, aby ti priniesol lásku a šťastie : )

9) Len vďaka tebe… Hviezdy svietia svetlejšie, zimné dni sú teplejšie. Vďaka tebe, milovaný, nech sa ti každé želanie splní. Krásne Vianoce!

10) Pri príležitosti týchto Vianoc ti chcem len pripomenúť, aké máš šťastie, že máš takéto priateľa/ku /partnera/ku ako som ja : ) Šťastné a veselé!

11) Tento rok vyskúšam na Vianoce niečo nové: poriadne sa zabalím a ľahnem si pod vianočný stromček. Aby si konečne pochopil, akým som pre teba darom : ) Krásne Vianoce!

12) Vianoce sú o tom stráviť čas s tými najmilovanejšími a priateľmi. Vytvárať spomienky, ktoré vydržia celý život. Preto ti prajem šťastné Vianoce v kruhu rodiny. Šťastné a plné aj budúcich spomienok!

13) Hoci Vianoce sú aj o darčekoch… Ešte viac sú o zdieľaní nás a nášho času. To je najdôležitejšia časť dávania. Pekné sviatky…

14) Dnes je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce vám želajú…

15) Radostné Vianoce, šťastný nový rok, Božie požehnanie na každý krok, do duše milosti, do srdca radosti, do práce zdravíčka a na stôl chlebíčka želajú…

16) Letí anjel s nádielkou, pritom vrtí prdelkou. Letí, letí, hádaj kam? K dobrým ľudom, predsa k vám. Krásne Vianoce…

17) Blížia sa tie krásne chvíle vianočné, v láske a šťastí, prežite ich spoločne. Veď nie sú dôležité drahé dary, ale nech sa nám v novom roku dobre darí!

18) Vinšujem vám tieto vianočné sviatky dobrého zdravíčka a na stôl chlebíčka, do duše radosti a do srdca svornosti.

19) Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

20) Tak ako dnes starý rok padá, nech do vášho srdiečka šťastie sadá, zabudnite na bolesť a starosti a prežite ďalší rok v láske a radosti.

21) Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Všetko najlepšie do nového roku praje…

22) Mrazivé Vianoce, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajeme zo srdca prekrásne Vianoce.

23) Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu prajú…

24) Nech nový rok splní vaše tajné priania, nech anjeli vaše cesty chránia, a problémy nech sa vás stránia. Šťastlivý nový rok praje …

25) Nech všetko zlé opustí vás ešte v tomto roku. Nech niekto blízky je vždy po vašom boku. Nech v novom roku zdravie je váš kamarát, a robte vždy len to, čo máte radi.

26) Prajeme vám 12 mesiacov rodinnej pohody, 52 týždňov pohody a šťastia, 365 dní s úsmevom na tvári, 8760 hodín porozumenia, 525 600 minút dobrého pocitu na duši a 3 153 600 sekúnd lásky!

27) Nech stromček zapáli svetlo v nás, nech sviečka vyčarí úsmev zas. Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás, želám vám Vianoc šťastný čas.

28) Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady, buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi.

29) Prišiel čas vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k štedrovečernému stolu.

30) Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček, zo zábavy rovný krok a potom šťastný nový rok.

31) Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

32) Až sa rozžiari stromček blikavým svetlom sviec, spomeňte si, že i ja vám prajem šťastie, zdravie a lásky ešte viac.

33) Lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky v novom roku prajú.…

34) Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám Božie dieťa vdýchne, pokoj, radosť, dobrú vôľu a nielen v túto svätú chvíľu, ale každučký deň v roku, nech vám stojí popri boku.

35) Oheň v krbe tíško praská, v očiach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajeme vám krásne a šťastné Vianoce.

Dlhšie vianočné priania:

1) Napísala som si zoznam svojich vianočných prianí. Ale miesto Ježiška ich posielam tebe. Pretože len ty máš tú moc mi ich splniť. Si môj Santa : ) Na darčeky teda budem netrpezlivo čakať. Prajem ti všetko najlepšie, hlavne spokojné, spoločné Vianoce.

2) Hovorí sa, že najkrajší darček pod vianočným stromčekom je prítomnosť celej rodiny, v ktorom sme „zabalení“ jeden do druhého, v objatí. Prajeme vám šťastné a veselé sviatky, počas ktorých budete aj vy obkolesení členmi vašej úžasnej rodinky a pre nadchádzajúci rok želáme mnoho požehnania a splnených prianí!

3) Prajeme vám veselé a šťastné Vianoce. Prajeme vám, nech sa zažne láskou nehou srdce každé, nech ste všetci doma spolu, nech nechýba nik u stolu, nech prežijete všetky budúce dni v šťastí vospolok, po celý nastávajúci rok!

Koronové vianočné priania:

1) Toto vianočné/novoročné prianie je plné bozkov a objatí bez vírusov! Želáme vám krásne, zdravé Vianoce a dúfame, že sa čoskoro uvidíme! Posielame objatia z diaľky!

2) Prajeme vám prekrásne Vianoce a sviatky. Tento rok bol pre vás náročný, rovnako aj pre nás. Želáme vám, aby ten nový priniesol celej rodinke viac bezpečia a istoty. Posielame veľa lásky a prajeme krásne dni, ktoré pred vami isto ležia.

3) (SMÚTOČNÉ:) Radi by sme ti dali vedieť, že si každý jeden deň v našich myšlienkach a modlitbách. Veľmi nám XYZ chýba a spomíname naň s láskou. Uvedomujeme si, že tieto sviatky budú pre teba náročné. Kiežby sme sa mohli vidieť, aby sme ťa mohli aj osobne podporiť. Posielame ti aspoň takto z diaľky všetku lásku a objatia! Ak by si čokoľvek potreboval, daj nám prosím ihneď vedieť.

Za oknom

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva, krásne a pokojné Vianoce vám želá rodina…

Už sú tu Vianoce

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac ako v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť praskať mráz, padajúce vločky a v detských očkách jas, tak prišla doba, keď pre každého máme pár prívetivých viet, sú tu Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!

Vločka

Vločka sa k vločke skláňa, prináša tvoje tajné priania. Nech sa ti splní tvoj sen a každučký deň je plný týchto vločiek. Krásny Štedrý deň a veselé Vianoce.

Ježiško

Ježiško zazvonil zvončekom, nadelil darčeky pod stromčekom. Všetci dostali to, čo si priali, na oplátku mu zamávali do diali. Deti šťastím žiarili, Ježiška potešili. S hračkami sa išli ihneď hrať, no a večer potom šli už len spať.

Veselé sviatky

Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček.

Pravý zmysel Vianoc

Vianoce spájajú rodinu a priateľov dokopy. Pomáhajú nám to uctiť si lásku v našich životoch tak často, ako je to len možné. Nech pravý zmysel Vianoc naplní vaše srdcia a domov mnohými požehnaniami.

Radostné sviatky

Nech sú pre vás tieto sviatky žiarivé a radostné. Nech všetky vaše želania a sny stanú sa skutočnosťou a nech vás pocit radosti naplní počas celého roka.

Pokojné sviatky

Počas týchto sviatkov nech si užijete pokoj, oddych a spomalenie z každodenných stresov. Nech sa tento úžasný čas dotkne vašich sŕdc a naplní ich niečim špeciálnym. Želáme vám toľko šťastia a odhodlania, ako si želáte v tých najodvážnejších snoch.

Už sú tu Vianoce

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša, to je mojim prianím.

Posielam želanie…

Počas Vianoc myslíme na tých, na ktorých nám naozaj záleží. Sú ako biele vločky padajúce na našu rozohriatu dlaň. I keď sa nám nepodarilo všetky tieto vločky pochytať a pošepkať im tiché vianočné priania na dlani, stále môžeme svoje želania pošepkať do zimného vánku a ten ich roznesie do všetkých kútov k našim blízkym. Posielam jedno takéto želanie so všetkým najlepším i smerom k vašej rodine.

Vianočná láska

Nech tvojim vianočným želaním a splneným snom je, aby si lásku a žiarivý pocit týchto sviatkov zažíval po celý budúci rok.

Rodinné šťastie

Nech vám tieto sviatky prinesú veľa krásnych spomienok a radosti. Nech rovnaké šťastie stretá aj vašu rodinu a blízkych. Podeľte sa o všetky tieto radosti aj s ostatnými ľuďmi, aby toto posolstvo potešilo aj ostatných blízkych.

Atmosféra Vianoc

Všade, kde sa pohneme, cítime silnú atmosféru vianočných sviatkov. Nech táto radosť panuje i v tvojom okolí, aby si si užil tie najkrajšie dni v roku. Nech ich sprevádzajú stretnutia s priateľmi a milujúcou rodinou. Nech sa z vášho domova stále ozýva smiech a urobí tieto dni ešte krajšími.

Úsmev a láska…

Na Vianoce vyber úsmev a rozdaj ho všetkým, dávaj si naň dobrý pozor, aby nebol riedky. Na Vianoce vyber lásku, každému daj trochu, nech nám nikdy nezovšednie, ani v novom roku.

Splnené sny

Prajeme lásku, šťastie, nehu, nech sa vám splní každučký sen. Prianie vám posielame na vločke snehu, nech krásny je váš Štedrý deň.

Opäť sú tu sviatky

A zas nám nadišli tie radostné sviatky, ktoré nám tak sladia ten náš život krátky. V ďalekej krajine, tam kde rastú palmy, tam kde prorok Dávid skladal svoje žalmy, tam medzi troma čiastky zeme, narodil sa Kristus Pán v mestečku Betleheme. A na tieto sviatky i ja sa radujem, z úprimného srdca toto vám vinšujem: Aby bol Kristus Pán vašim tešiteľom, vaším dobrým radcom a dobrým priateľom. Do nového roka Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho. Pekné sviatky praje…

Najkrajšie darčeky

Najkrajšie darčeky, tie nie sú v škatuliach, sú ukryté tam, niekde v hĺbke, v nás. Skúsme si ich na Vianoce priať, možno ich prinesie ten, kto nás má rád. Krásne Vianoce.

Tíško sneží

Vonku tíško sneží, sneh na zemi leží. Za sklom letia vločky, pečú sa vianočky, okno zdobené je mrazom, zima padá na dom. Hviezdy, anjelské vlasy, reťaze a sviece, slza v oku lesklá, zima celá zo skla. Tmou sa nesú hlasy, komu patria asi? Tomu kto svet spasí, srdcom plným krásy.

Anjelik

Nebo a na ňom tisíce hviezdičiek, z oblohy prilieta anjel strážniček. Na malom obláčiku prináša ti prianie. Praje ti lásku, zdravie a šťastie. Nech všetko o čom sa ti kedy snívalo, splní sa ti práve počas Vianoc.

Krásne Vianoce

Prajem ti všetko čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané Vianoce.

Šťastné a Veselé Vianoce!

Nech chvíle lásky a pokoja, všetky bolesti vám zahoja. A tá láska so zdravím sa snúbia, na Vianoce majú byť šťastní všetci ľudia. Šťastné a Veselé Vianoce!

Nádherné Vianoce

Hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťastný nový rok prajú…

Pokoj a radosť

Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.

Lásku a zdravie

Lásku a zdravie, šťastie a nehu, nech tebe taktiež prinesie vianočný sen. Prianie svoje posielam na vločke snehu, zachyť ju na dlani v tento Štedrý deň.

Až zaťuká ti Ježiško…

Až zaťuká ti Ježiško na okienko, otvor ho aspoň na málinko. Pod stromčekom užívaj pokoj a pohodu, darčeky rozbaľuj a spievaj koledu.

Milé anglické vianočné vinše:

Ak máte medzi svojimi priateľmi, blízkymi či rodinnými známymi niekoho, kto nerozpráva slovensky, alebo ak vaši tínedžeri hľadajú niečo originálne pre priateľov, tu je niekoľko anglických vinšov, ktoré letia:

1) Faith makes all things possible, hope makes all things work, love makes all things beautiful, may you have all the three for Christmas. Merry Christmas!

2) Christmas is a time for sending wishes warm and true… These wishes are for happiness at Christmas time for you!

3) This brings a Christmas greeting, to say there couldn´t be, any one in all the world, who means so much to me.

4) After the gifts have been opened and the tre starts to wane, when the carols have faded, may happiness remain. Merry Christmas!

5) A silent night, a star above, a blessed gift of hope and love. A Merry Christmas to you and your whole family!

6) (JEDNO VTIPNÉ:) We wish you a Merry Christmas, we wish you a Merry Christmas, we wish you a Merry Christmas and you´re welcome! Tak a teraz ti táto pieseň bude hrať celý deň v hlave dokola. Krásne Vianoce!!! : ))

Vtipné vianočné prianie pre všetky mamičky Najmamy

JA: Na Vianoce si želám magického jednorožca. SANTA: Buď realistka. JA: No dobre. Prajem si každý jeden deň aspoň 5 minút pre seba, aby som si mohla v kľude vypiť kávu a aspoň chvíľu si v pokoji sama posedieť na záchode. SANTA: Akej farby má byť ten jednorožec?