Slovensko sa čoskoro dočká vyhlášok týkajúcich sa jednotných celonárodných opatrení, dohadujú sa detaily

od autora: | 14 januára, 2022

14.1.2022 (Webnoviny.sk) – Vyhlášky týkajúce sa jednotných celonárodných opatrení, ktoré tento týždeň schválila vláda, by mali vyjsť vo vládnom vestníku začiatkom budúceho týždňa. Informovala o tom hovorkyňa Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR Daša Račková.
Ako dôvod uviedla, že spolu s konzíliom odborníkov a príslušnými rezortmi treba doriešiť množstvo dôležitých praktických detailov, ktoré je potrebné vo vyhláškach zohľadniť. „O presnom termíne zverejnenia nových vyhlášok vo Vestníku vlády SR budeme verejnosť informovať,” doplnila Račková.
Do dátumu plánovanej účinnosti nových vyhlášok platia aktuálne opatrenia, ktoré sú zverejnené na webe ÚVZ SR a vo vestníku vlády.
Viac k témam: Pandemické opatreniaZdroj: Webnoviny.sk – Slovensko sa čoskoro dočká vyhlášok týkajúcich sa jednotných celonárodných opatrení, dohadujú sa detaily © SITA Všetky práva vyhradené.

Share

Tweet

Whatsapp

Print

0Shares

Príspevok Slovensko sa čoskoro dočká vyhlášok týkajúcich sa jednotných celonárodných opatrení, dohadujú sa detaily je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne.