Muž musel kúpiť žene kabelku, lebo v reštaurácii spoznal známu herečku z filmov pre dospelých

od autora: | 23 júna, 2022

Filmy pre dospelých. Je veľmi naivné myslieť si, že ten tvoj ich nepozerá, ale koniec koncov, čo je na tom? Muži či ženy, zadaní alebo single, 90 percent populácie sem-tam zablúdi na stránky so šteklivým obsahom.

Niektorí len príležitostne, iní majú obľúbených hercov – každý podľa svojho gusta. Je to fajn, všetko v norme, ale v prípade, že sa jedného dňa ocitne tvoja obľúbená „herečka“ a frajerka zároveň v jednej miestnosti, by si sa možno – ale naozaj len možno – mohol tváriť, že jednu z nich nepoznáš. A ideálne nie svoju frajerku.

Osudové stretnutie, ktoré ho vyšlo draho

Tento manžel pohorel na plnej čiare. Slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @lyamariella, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o jeden z tých čarovných momentov, keď by svoju drahú polovičku najradšej ovalila niečím po hlave. „Len si to predstav. Si na večeri so svojím budúcim manželom a on zrazu zbadá Miu Khalifu,“ píše vo virálnom videu.

@lyamariella

Not okay 💀🍷 #honeymoondiaries #fyp #honeymoon #husbandthings #trouble #notokay #truestory #miakhalifa #honeymoontrip #justgreat

♬ C’est si bon – Aoi Teshima

Snúbenec, ktorý mal v tej chvíli hlavu očividne niekde úplne inde, nielenže nezvládol skryť svoje nadšenie… ešte to aj musel urýchlene napísať všetkým svojim kamarátom. Virálne video doposiaľ nazbieralo viac ako 3,2 milióna zhliadnutí a ľudia hromadne zastávali ten istý názor – toto by ho malo vyjsť poriadne draho.

„Za to ti dlhuje minimálne Birkin kabelku,“ komentovala jej príspevok Mia Khalifa osobne a čuduj sa svete, chalan ju zobral za slovo. Hneď v ďalšom videu sa už slečna chválila novým prírastkom do svojej kolekcie kabeliek, ktorý teda rozhodne nemožno považovať za lacný špás. Ceny ikonických Birkin kabeliek od značky Hermès sa totiž pohybujú v rozhraní 8,000 až 280,000 eur.

@lyamariella

Reply to @miakhalifa just over here trying to make you proud 😘 #birkin #fyp #birkinbag #hermes #hermesbirkin #miakhalifa #paris #hermesparis #girlthings

♬ Birkin Bag (feat. Luciano, reezy & KALIM) – DJ JEEZY

Známa herečka to zobrala s humorom

Je zjavné, že herečka vo výslužbe to zobrala s humorom, jej komentárom však celá vec nekončila. Ako vyplýva z ďalšieho videa, dvojica žien sa stretla opäť a dobre sa na celej situácii bavila. „Krstná mama mojej novej kabelky,“ opísala ju – teraz už asi nie tak veľmi – nahnevaná snúbenica v poslednom videu, ktorým túto komickú ságu trefne zakončila.

@lyamariella

Couldn’t have done it without ya babe 🫶@miakhalifa #birkin #fyp #birkinbag #hermes #paris #honeymoondiaries #miakhalifa #godmother #parisshopping

♬ original sound – lyamariella –

Príspevok Muž musel kúpiť žene kabelku, lebo v reštaurácii spoznal známu herečku z filmov pre dospelých je zobrazený ako prvý na EMEFKA.