Ako zarobiť na internete


Možno ťa zaujme:

www.Serialis.sk

www.Najlepsie.eu

www.Filmy.Najlepsie.eu

www.Fit-Life.sk 

 

Vtipy, citáty filozofov, SMS priania, hádanky a básničky najlepšie. Úplne zadarmo.


Ako zarobiť na internete


Téma, ktorá sa rieši denne. Ako zarobiť na internete? Čo mi treba aby som zarobil na internete? Čo potrebujem poznať? Tak poďme nato.
Aby bežný používateľ zarobil na internete je tak náročné, ako keby ste chceli robiť na kamióne, ale nemáte vodičák. Ak chcete zarábať, musí to proste poznať, alebo musíte mať poriadnu motiváciu, snahu učiť sa a veľa času.
Existuje niekoľko spôsobov, ako zarobiť na internete, poďme na ne:

Reklamy na tvojom webe.

Klasická možnosť ako zarobiť (vložiť reklamy na web, ktoré produkujú peniaze). Potrebná je vysoká návštevnosť, v podstate zarobíš aj s nízkou návštevnosťou, ale ak máš zarobiť 20 centov denne, výhra to nie je. Nevráti sa ti ani vklad do stránky. Potrebuješ dennú návštevnosť aspoň 10 000 ľudí, pri ktorej dokážeš zarobiť aj 20-25€ denne. Samozrejme, môže to byť 10€ a môže to byť aj 50€. Veľa záleží od spoločnosti, ktoré platia, od vašej dohody, od tvojej šikovnosti, počet reklám a podobne. Platiace spoločnosti sú napr.: Etarger, Google Adsense...

Klikanie na reklamné e-maily

Klikanie na reklamné maily, ich otváranie, čítanie je jednoduchý spôsob ako zarobiť a popri tom nepotrebuješ stránku, veľké znalosti s internetom. Ale aj tento spôsob má svoju veľkú nevýhodu, nečakaj veľké peniaze... :( Tak isto je možné aj klikať na iné reklamy a zato máš určitú províziu.

Youtube a iné mediálne kanály

Mnoho mladých si teraz zarába novou metódou a tou je natáčanie videí, spájanie, strihanie a vkladanie na YouTube, kde následne vložia Adsense reklamy, ktoré zarábajú. Tí lepší, na takýchto reklamách dokážu bez väčšej roboty zarobiť 700 - 1000€ mesačne. Tí najlepší aj tisíce eur. Tu je však potrebná zdatnosť s úpravou videí.

Facebook

Máš FB fanpage stránku s mega veľa ľuďmi? 100 000, alebo aj viac? Ideálny spôsob ako speňažiť tieto stránky a to napríklad zdieľaním príspevkov reklamných spoločností, za ktoré sa dajú zarobiť celkom slušné peniaze.

Sú aj mnohé iné spôsoby ako zarobiť na internete, avšak nestoja za veľa. A predsa, pokiaľ zarobiť, kto by sa trhal za pár eur mesačne? Veľa zdaru pri zarábaní.

 

www.Fit-Life.sk Doplnky výživy pre športovcov